RADIONICA „PUTEVI PRODAJE DANAS“

U okviru projekta Poduzetnički impuls 2013, Mjera C 3: Razvojne agencije i poduzetnički centri, financirano od MINPO-a, Poduzetničko razvojni centar općine Erdut d.o.o. provodi radionicu u okviru aktivnosti modula 2: „Putevi prodaje danas“. Predavač je mr.sc. Biljana Đanković.
Održano je dve radionice po pet sati, a planira se još jedna ovakva radionica. Upoznavanje sa osnovama efektivne komunikacije i kako je primjeniti u poslovnom sustavu, verbalna, neverbalna komunikacija i aktivno slušanje teme su o kojima se govorilo, izgradnja odnosa s kupcima, CRM (customer relationship menagment) kakav odnos treba imati sa klijentom, pritužbe kupaca i upravljanje osobnom prodajom su teme o kojima se govorilo.
Projektom se direkto utječe na povećanje razine znanja poduzetnika, kako bi se unaprijedili kanali prodaje i koje se nove mogućnosti s tim otvaraju, što dovodi do boljeg plasmana tih proizvoda na tržištu i ujedno do poboljšanja vlastite produktivnosti.

Galerija slika

Skip to content