Rekonstrukcija traktorskog puta u šumsku cestu „Orašje – Dunav“

Općini Erdut je odobren projekt pod nazivom “Rekonstrukcija traktorskog puta u šumsku cestu “Orašje – Dunav”. Ovim projektom stari traktorski put će se rekonstruirati u šumsku cestu te će omogućiti lakši pristup šumama. Vrijednost projekta je 1.321.618,19 HRK. Projektni prijedlog izradio je Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. u suradnji sa tvrtkom Salix plan d.o.o. iz Zagreba te je apliciran na Program ruralnog razvoja RH 2014.-2020. iz drugog natječaja za tip operacije 4.3.3. „Ulaganje u šumsku infrastrukturu“. Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju odobrila je ukupno 15 projekata čija je ukupna vrijednost 43.104.420,02 HRK.  Projekt – Rekonstrukcija traktorskog puta u šumsku cestu „Orašje – Dunav“ je jedini odobren projekt u Osječko-baranjskoj županiji u ovom tipu operacije.   Milan Franić, bacc.oec.   U Dalju, 01.08.2018.
Skip to content