Seminar SP ZPP i noveintervencije u poljoprivredi, klima i okoliš

Dana 19.06.2024. godine održana je radionica na temu “SP ZPP i nove intervencije u poljoprivredi, klima i okoliš” , a to je druga aktivnost u projektu Milankovićeva spirala. Seminar je održanu prostoru PIA Antunovac, gdje je sjedište LAG-a Vuka-Dunav. Sudionici radionice upoznati su s novom zajedničkom poljoprivrednom politikom (ZPP) – kojom poljoprivreda u EU-u postaje pravednija, zelenija i usmjerenija na rezultate.
Sudionici ovog seminara bili su poljoprivrednici s područja LAG-a Vuka-Dunav i ostali zainteresirani posjetioci. Događanje je (su)financirano sredstvima Europske unije iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj: Europa ulaže u ruralna područja, iz Mjere 20 „Tehnička pomoć“ – Podmjere 20.2. „Podrška za osnivanje i upravljanje Nacionalnom ruralnom mrežom“ iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2022. godine.

Skip to content