Sigurno rukovanje pesticidima

Općina Erdut i PODUZETNIČKO RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o pozivaju sve poljoprivredne proizvođače na području općine Erdut koji se žele educirati za sigurno rukovanje pesticidima za program ODRŽIVE UPORABE PESTICIDA.
Program edukacije obuhvatit će sve poljoprivredne proizvođače na području općine Erdut koji koriste pesticide i ostala sredstva za zaštitu bilja i važno je za napomenuti da je on obvezan i neophodan za stjecanje potvrde i dobivanje iskaznice bez koje će biti nemoguće prije svega kupovati, a zatim i koristiti zaštitna sredstva u poljoprivrednoj proizvodnji.

Teme koje sadržava program izobrazbe:

  • Zakonski propisi vezani uz pesticide i njihovo korištenje
  • Održiva poljoprivreda
  • Sredstva za zaštitu bilja
  • Promet, skladištenje i primjena sredstava za zaštitu bilja
  • Opasnosti i rizici
  • Ostaci pesticida
  • Zaštita vode
  • Rezistentnost
  • Uređaji za primjenu

TROŠKOVE EDUKACIJE SNOSE;
50% OPĆINA ERDUT+ 50% POLJOPRIVREDNI PROIZVOĐAČ

(Napomena: Sufinanciranje Općine Erdut se odnosi samo na građane s područja općine Erdut, dok ostali polaznici plaćaju pun iznos)
Edukacija za održivu uporabu pesticida će se održati dana 16. i 17. 11.2015. godine s početkom u 1700 sati u prostorijama općinske vijećnice Općine Erdut.

Svi zainteresirani proizvođači koji žele pohađati program izobrazbe trebaju se OBVEZNO PRIJAVITI u PODUZETNIČKO RAZVOJNOM CENTRU OPĆINE ERDUT d.o.o najkasnije do 12.11.2015. i to na brojeve telefona 590-292, 099/263-88-13, kao i osobno u prostorijama PODUZETNIČKO RAZVOJNOG CENTRA OPĆINE ERDUT d.o.o svakim radnim danom od 7-15 sati.

U Dalju, 03.11.2015.
PODUZETNIČKO RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o.

Skip to content