SUNCOKRET RURALNOG TURIZMA REPUBLIKE HRVATSKE U OPĆINI ERDUT

Ocjenjivačka komisija akcije „Suncokret ruralnog turizma Hrvatske“ obišla je 09.10.2015. i turističke subjekte iz općine Erdut. Suncokret ruralnog turizma Hrvatske jedinstveni je godišnji nacionalni projekt ocjenjivanja turističkih seljačkih obiteljskih gospodarstava ( O.P.G. – a ), poduzetnika u ruralnom turizmu, ruralno-turističkih projekata i manifestacija, te tradicijske gastronomije ruralnih područja Republike Hrvatske, kojeg organizira udruga – Klub članova Selo ( KČS ) i HF Eko Etno Grupa d.o.o.
Na području općine Erdut gospođa mr.sc. Dijana Katica, dr.vet.med., predsjednica Uprave HF Eko Etno Grupa d.o.o i suradnici, direktor Turističke zajednice Osječko – baranjske županije Antonio Sobol, direktorica PORC Erdut Bojana Orsić obišli su: Vinariju Antunović u Dalju, krčmu Stari mlin u Dalju, rodnu kuću Milutina Milankovića u Dalju i Vinariju Brzica u Erdutu.

U Dalju, 09.10.2015.

PODUZETNIČKO-RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o

Skip to content