Tradicionalno zimsko predavanje – Poziv

Poštovani poljoprivrednici, Ovim putem Vas pozivamo na tradicionalno zimsko predavanje , koje smo za vas organizirali i ove godine. Organizacija radionice je u suradnji sa HRVATSKOM POLJOPRIVREDNOM SAVJETODAVNOM SLUŽBOM i renomiranom sjemenskom kućom. Podaci o predavanju:
  1. Naziv radionice: Mogućnosti korištenja sredstava iz programa Europske unije u
poljoprivredi, gospodarstvu i zaštiti okoliša-Zimska predavanja za poljoprivrednike
  1. Datum i vrijeme održavanja: 22.01.2016. (petak) U 10:00 sati
  2. Mjesto održavanja: KULTURNI I ZNANSTVENI CENTAR MILUTIN MILANKOVIĆ
Zlatka Takača 13
  1. Predavači:
  1. HRVATSKA POLJOPRIVREDNA SAVJETODAVNA SLUŽBA-tema predavanja, Mjere ruralnog razvoja (Mjera 10-okolišne mjere i Mjera 11-ekološka proizvodnja) i mogućnosti povlačenja sredstava.
  2. PIONEER-sjemenska kuća, predstavljanje tehnologije proizvodnje hibrida kukuruza i suncokreta.
Nadamo se da ćete se odazvati našem pozivu i na taj način čuti nove informacije o trendovima i dostignućima u poljoprivrednoj proizvodnji. S poštovanjem, PODUZETNIČKO RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT LOKALNA RAZVOJNA AGENCIJA d.o.o.
Skip to content