UMREŽAVANJE GRADOVA I OPĆINA U LOKALNOJ PERSPEKTIVI

POZIV  NA RADIONICU „UMREŽAVANJE GRADOVA I OPĆINA U LOKALNOJ PERSPEKTIVI“ U OKVIRU PROJEKTA „PODRŠKA UMREŽAVANJU I EUROPSKOJ SURADNJI GRADOVA I OPĆINA“
  • Datum: 14. studeni 2013. godine
  • Mjesto:  Dalj,vijećnica općine Erdut
  • Vrijeme: 13.00 – 15.00
Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na sudjelovanje na radionici o umrežavanju gradova i općina koja se održava u okviru  projekta „Podrška umrežavanju i europskoj suradnji gradova i općina“. Projekt ima za cilj doprinijeti izgradnji kapaciteta općina i gradova u pograničnim područjima Srbije i Hrvatske za učinkovitiju suradnju i umrežavanje s općinama i gradovima na regionalnoj i europskoj razini te doprinijeti poticanju aktivnog građanstva u lokalnim zajednicama Osječko – baranjske i Vukovarsko-srijemske županije u Hrvatskoj i Bačkog i Sremskog okruga u Srbiji. Općine i gradovi uključeni u ovaj projekt čije direktno sudjelovanje u projektnim aktivnostima očekujemo su: Grad Vukovar, Grad Beli Manastir, Općina Drenovci, Općina Erdut, Općina Nijemci i Općina Stari Jankovci u Hrvatskoj, te Grad Subotica, Općina Apatin, Općina Bač, Općina Stara Pazova, Općina Ruma, Općina Beočin i Općina Inđija u Srbiji. Ova radionica ima za cilj okupiti različite dionike vaše lokalne zajednice (predstavnike lokalnih vlasti, administracije, organizacija civilnoga društva i ostale zainteresirane građane) te im pružiti priliku da se detaljnije upoznaju s konceptom umrežavanja gradova i općina, zajednički razmisle o potencijalima, mogućnostima i potrebama vlastite lokalne zajednice u kontekstu umrežavanja na regionalnoj i europskoj razini. Budući da je cilj ove radionice upravo informirati i potaknuti građane na aktivan doprinos vlastitoj zajednici provedbom ove aktivnosti vaša se lokalna zajednica pridružujemo obilježavanju  Europske godine građana 2013. Očekujući Vas  na radionici srdačno Vas pozdravljamo. Branka Paškuljević Turniški, Voditeljica projekta Obrazac za prijavu
Skip to content