V. MEĐUNARODNI FESTIVAL CVIJEĆA U SOMBORU

Dana 22.04.2015. povodom V. međunarodnog festivala cvijeća u Somboru na čelu sa načelnikom Jugoslavom Vesićem prisustvovali su predstavnici Općine Erdut, Komunalnog poduzeća Čvorkovac d.o.o., te Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut. Tim povodom općina Erdut je prezentirana posjetiteljima festivala sa svim svojim raspoloživim gospodarskim kapacitetima u cilju povezivanja, približavanja i upoznavanja sa potencijalima općine Erdut. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut na svom štandu prezentirao je i projekt Slovake EU čiji je cilj upoznati, sačuvati i promovirati manje zastupljene europske jezike. Sajam cvijeća je bio idealna prilika za promidžbu ovog projekta jer je na području Vojvodine zastupljena Slovačka nacionalna manjina. Ovaj sajam ima veliku posjećenost, preko 80 domaćih i inozemnih izlagača, te se ovaj posjet može ocijeniti vrlo uspješnim. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut Biljana Ćurčić, osoba na stručnom osposobljavanju  
Skip to content