WBH PROMIDŽBENA VITRINA

U Poduzetničko – razvojnom centru općine Erdut LRA d.o.o. postavljena je Promidžbena vitrina Women Business HUB-a, u kojoj svoje proizvode i radove izlažu žene poduzetnice/potencijalne poduzetnice s područja Osječko – baranjske i Vukovarsko – srijemske županije. Vitrina je postavljena s ciljem promocije žena poduzetnica u ruralnom području, ali i podrške njihovom poslovanju kako bi lakše prevladale postojeće prepreke uzrokovane COVID-19 krizom. Pored žena poduzetnica, cilj nam je pružiti potrebna znanja ženama potencijalnim poduzetnicama, te na taj način osnažiti ih i potaknuti na razvoj poduzeća upotrebom vlastite kreativnosti, odnosno da svoj hobi pretvore u nešto više.

Partneri na projektu: udruženje “Biznis na štiklama” iz Novog Sada (Republika Srbija)

  • TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.03.2021.
  • UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 354.831,99 EUR
  • PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR
  • IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR

Galerija slika

The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union 
Skip to content