Wine tasting: Koja je vaša priča?

Poštovani,

Poduzetničko-razvojni centar Općine Erdut i Turistička zajednica Općine Erdut pozivaju Vas na dvodnevnu radionicu pod nazivom:

Wine tasting: Koja je vaša priča?

Radionica se održava u petak (15. ožujka) od 15 do 19:30 sati, te u subotu (16. ožujka) od 10 do 14 sati u prostorijama  Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut LRA d.o.o. u Dalju, Bana Josipa Jelačića 1, centralni ulaz, prvi kat.

Radionica je namijenjena vinarima, ugostiteljima, nositeljima OPG-ova, voditeljima udruga i kreativcima. Na radionici ćemo naučiti kako na bolji i efikasniji način pristupiti gostu, kako mu uspješno predstaviti svoj proizvod, te kako ga potaknuti da nam se ponovno vrati u destinaciju. Jačanjem destinacije postajemo svi jači i uspješniji. 

Voditelj radionice je Dubravko Max Fijačko certificirani trener interpretacije i koordinator Eno-Gastro tima pri međunarodnoj organizaciji Interpret Europe. Dobitnik je nacionalne nagrade „Simply the Best“ 2021. godine za zajedničku izradu kreativnih turističkih rješenja. 

Sudjelovanje na ovoj dvodnevnoj radionici je besplatno.

Za prvi dan radionice potrebno je donijeti jedan Vaš proizvod koji Vas najbolje opisuje i po čemu ste poznati u lokalnoj zajednici – npr. najbolje kiflice, najbolje vino, najbolja rakija, najbolja štrudla, najkreativniji uporabni predmet…

Dođite i zabavite se s nama, kako bismo uspješno kreirali zajedničku turističku ponudu Općine Erdut.

Radujemo se Vašem dolasku!

Molimo da svoj dolazak na radionicu potvrdite na telefon 031/590-296 ili na mail: porc@opcina-erdut.hr  do 14.ožujka 2024. godine.

Skip to content