WOMEN BUSINESS HUB-WBH

Projekt “Women Business HUB”, WBH odobren je iz Interreg IPA Programa   prekogranične suradnje Hrvatska-Srbija 2014-2020. Cilj projekta Ženski biznis HUB je: Stvaranje uvjeta za ekonomsko osnaživanje žena u pograničnoj regiji Hrvatska – Srbija putem umrežavanja i osnivanja HUB-a. Provedbom planiranih aktivnosti projekt će utjecati na razvoj poduzeća koje vode žene i pružanje mogućnosti za nova radna mjesta. Projektne aktivnosti uključuju osnivanje Ženskog biznis HAB-a i Ženskog biznis centra, opremanje namještajem i IT opremom, organiziranje edukacija za poduzetnice i potencijalne poduzetnice, organiziranje internacionalne biznis   konferencije, renoviranje prostora u Dalju, te renoviranje prostora u Novom Sadu i druge promotivne aktivnosti. Ukupna vrijednost projekta je 354.831,99 EUR. Vodeći partner je: Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o., a partner na projektu je udruženje “Promocija zdravog života”. Projekt traje od 15.09.2019. do 14.03.2021.
Skip to content