ZAVRŠENI PRVI DANI OTVORENIH VRATA PODUZETNIČKO RAZVOJNOG CENTRA OPĆINE ERDUT

Poduzetničko razvojni centar općine Erdut je kroz Dane otvorenih vrata tijekom pet dana prezentirao različite usluge i aktivnosti koje su dio djelatnosti koje Centar pruža potencijalnim korisnicima.
U ponedjeljak 10.11.2014. predstavili su se stručnjaci poduzeća Geoprem iz Osijeka sa temom „Mogućnosti korištenja informacijskih alata i GIS sustava – primjer općina Erdut“. U utorak u osnovnoj školi Dalj održana je radionica „Cipele od šuške“ sa učenicima petog razreda i njihovim roditeljima. Predstavnice udruge „Šuška“ iz Osijeka pokazale su kako napraviti obuću, lutkice i cvijeće od kukuruzne šuške. Srijeda je bila dan namjenjen stanovništvu, poduzetnicima, udrugama i svim zainteresiranim građanima koji su željeli da posjete uređen prostor novoobnovljene zgrade. U četvrtak 13.11.2014. svoj program je predstavilo Učilište studium iz Vukovara, a u petak 14.11.2014. gošća Poduzetničkog centra bila je Brigita Ivoševac iz Regionalne razvojne agencije Slavonije i Baranje, koja je predstavila informacijski centar Europe Direct iz Osijeka.
Zahvaljujemo se svima koju su sudjelovali na ovim prvim Danima otvorenih vrata Poduzetničko razvojnog centra.
Vaš PORC-Erdut

Skip to content