ZIMSKA PREDAVANJA ZA POLJOPRIVREDNIKE 26.02.2014.

Još jedna u nizu planiranih informativnih i edukativnih radionica za naše poljoprivrednike održana je 26.02.2014. godine u KULTURNOM I ZNANSTVENOM CENTRU MILUTIN MILANKOVIĆ s početkom u 11 sati. Gosti predavač je bio predstavnik tvrtke KWS. Akcenat prezentacije je bio na predstavljanju novih sortimenata koji se nalaze u paleti proizvoda tvrtke KWS. Pri tome su predstavljeni novi proizvodi koji se ove godine pojavljuju na tržištu . Cilj ove radionice je bio kao i kod prethodnih informirati i educirati poljoprivredne proizvođače, vlasnike OPG-a, odnosno sve ljude koji se bave poljoprivrednom proizvodnjom o novim dostignućima u poljoprivredi. Predavanje je bilo interaktivnog karaktera gdje su sudionici postavljali pitanja i dobijali informacije o novim tehnologijama u poljoprivrednoj proizvodnji. Siniša Bulajić, dipl.ing.agr.

Galerija slika

Skip to content