Zimska predavanja za poljoprivrednike

Poštovani poljoprivrednici, Ovim putem Vas pozivamo na ciklus tradicionalnih zimskih predavanja , koje smo za vas organizirali i ove godine. Organizacija radionica je u suradnji sa HRVATSKOM POLJOPRIVREDNOM SAVJETODAVNOM SLUŽBOM i renomiranim sjemenskim kućama. U nastavku dopisa dostavljamo vam plan radionica za siječanj 2015. godine.  

Red.br.

Naziv radionice

Datum i vrijeme održavanja

Mjesto održavanja

Predavači

1.

Zimska predavanja za poljoprivrednike

23.01.2015.

1000 sati

KULTURNI I ZNANSTVENI CENTAR MILUTIN MILANKOVIĆ Zlatka Takača 13

SYNGENTA, POLJOPRIVREDNI INSTITUT OSIJEK, SAVJETODAVNA SLUŽBA

2.

Zimska predavanja za poljoprivrednike

27.01.2015.

1000 sati

KULTURNI I ZNANSTVENI CENTAR MILUTIN MILANKOVIĆ Zlatka Takača 13

PIONEER, SAVJETODAVNA SLUŽBA

3.

Zimska predavanja za poljoprivrednike

30.01.2015.

1100 sati

KULTURNI I ZNANSTVENI CENTAR MILUTIN MILANKOVIĆ Zlatka Takača 13

MORPHO-AGRO, KWS

Nadamo se da ćete se odazvati našem pozivu i na taj način čuti nove informacije o trendovima i dostignućima u poljoprivrednoj proizvodnji. Napomena: Molimo vas da na radionice sa sobom ponesete MIBPG broj, odn karticu gospodarstva (tamno zelenu). S poštovanjem, PODUZETNIČKO RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o
Skip to content